Berry Spray FI10829GR
SKU: FI10829GR
The Berry Spray in green features numerous small, vibrant berries cascading along a longer stem. It’s realistic design and rich colour make it an excellent choice for adding texture and natural details.
66cm H
(FI10829GR)
| SKU | FI10829GR |
| Barcode # | 9326478371062 |
| Brand | Premium Collection |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |