Dahlia HF1998YEL
SKU: HF1998YEL
49CM H
(HF1998YEL)
| SKU | HF1998YEL |
| Barcode # | 9340069122758 |
| Brand | HF |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
SKU: HF1998YEL
49CM H
(HF1998YEL)
| SKU | HF1998YEL |
| Barcode # | 9340069122758 |
| Brand | HF |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |