Dahlia Pom Pom FI10957BKPL
SKU: FI10957BKPL
The Dahlia Pompon Spray showcases tightly layered, rounded blooms that add rich texture and a charming touch to any arrangement or space. Perfect for bringing warmth and elegance to modern, classic, or rustic interiors.
58cml
(FI10957BKPL)
| SKU | FI10957BKPL |
| Barcode # | 9326478382327 |
| Brand | Premium Collection |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.006500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |