Eucalyptus Spray HF5458GRN
SKU: HF5458GRN
88 cm H
(HF5458GRN)
| SKU | HF5458GRN |
| Barcode # | 9340069136182 |
| Brand | HF |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
SKU: HF5458GRN
88 cm H
(HF5458GRN)
| SKU | HF5458GRN |
| Barcode # | 9340069136182 |
| Brand | HF |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |