Glass Cylinder Vase GCYP2515
SKU: GCYP2515
25 x 15
(GCYP2515)
| SKU | GCYP2515 |
| Barcode # | 9332030370565 |
| Brand | homeware |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |