Grass bush G121GRY
SKU: G121GRY
-
LENGTH30 cm
-
WIDTH30 cm
-
HEIGHT45 cm
-
WEIGHT1 kg
(G121GRY)
| SKU | G121GRY |
| Barcode # | 9339483046252 |
| Brand | FBL |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |