Hibiscus Spray FI10852CO
SKU: FI10852CO
The Hibiscus Spray in coral features two vibrant flower heads on a single stem. With its bold coral colour and lifelike design, it brings a tropical, fresh touch to any space, offering a beautiful, natural element to your decor.
83cmH
(FI10852CO)
| SKU | FI10852CO |
| Barcode # | 9326478371475 |
| Brand | Premium Collection |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |