Lemon Branch Spray Yellow AB4737003YE
SKU: AB4737003YE
Infuse your space with a vibrant touch of nature using our Artificial Yellow Lemon Spray Branch. Adorned with seven exquisitely detailed lemons, this delightful branch brings a burst of color and freshness to any arrangement.
Pair it with other flowering fruits or blooms in complementary shades to create a trendy, mixed-media floral display.
89 cm H, this spray is sold individually.
(AB4737003YE)
| SKU | AB4737003YE |
| Barcode # | 9332030514242 |
| Brand | AB |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |