Locust Honey Hanging Bush FI9002GR
SKU: FI9002GR
Bring the garden in and create an indoor oasis using this remarkably realistic locust honey hanging bush in green. Easily styled mixing with other plants and bushes from our vast range of artificial greenery, this locust honey hanging bush will bring lasting beauty.
99 cm L
(FI9002GR)
| SKU | FI9002GR |
| Barcode # | 9326478290967 |
| Brand | Premium Collection |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |