Pot Sierra FI10087CFC
SKU: FI10087CFC
The Sierra Pot captivates with its earthy textured surface and warm coffee cream hue. Evoking a sense of natural beauty and tranquillity, it adds a touch of rustic charm to any space. Perfect for housing plants or as a standalone decorative accent, it infuses interiors with organic elegance and warmth.
Dimensions: 30cmh x 25cmd
(FI10087CFC)
| SKU | FI10087CFC |
| Brand | Premium Collection |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |