Real Touch Rose FB0078-PL
SKU: FB0078-PL
Real Touch Rose
70 cm H x 10 cm W
(FB0078-PL)
| SKU | FB0078-PL |
| Barcode # | 9326478278330 |
| Brand | FB |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |