Small Hydrangea Bunch BQ168L-PNK
SKU: BQ168L-PNK
5 heads
40 cm H
(BQ168L-PNK)
| SKU | BQ168L-PNK |
| Barcode # | 9340069126947 |
| Brand | HF |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |