Taro Plant 90CM FI11428GR
SKU: FI11428GR
A lush Taro Plant with broad, dramatic leaves that bring tropical elegance and vibrant green tones to indoor spaces.
90 CM H
FREE SHIPPING DOES NOT APPLY*
(FI11428GR)
| SKU | FI11428GR |
| Barcode # | 9326478434149 |
| Brand | Plant |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 1.530m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.095625000m3 |
| Unit Of Measure | ea |