Thistle Spray FI11559GB
SKU: FI11559GB
Thistle Spray with sculptural blooms and textured foliage adds a bold and sophisticated touch, perfect for stylists and creatives seeking statement pieces.
H: 73cm
(FI11559GB)
| SKU | FI11559GB |
| Barcode # | 9326478502107 |
| Brand | Premium Collection |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |