Lavender bunch HF1053W-GRN
SKU: HF1053W-GRN
Real Touch Lavender
Green
37 cm H
(HF1053W-GRN)
| SKU | HF1053W-GRN |
| Barcode # | 9340069048096 |
| Brand | HF |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |