Orchid Leaf Bush Large Cymbidium Leaf JI2349
SKU: JI2349
70 cm H
(JI2349)
| SKU | JI2349 |
| Barcode # | 9323405000279 |
| Brand | JI |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.007000000m3 |
SKU: JI2349
70 cm H
(JI2349)
| SKU | JI2349 |
| Barcode # | 9323405000279 |
| Brand | JI |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.007000000m3 |